ИНВЕСТИРОВАНИЕ В НЕДВИЖИМОСТЬ

МЫ ИНВЕСТИРУЕМ В БУДУЩЕЕ

Polityka prywatności RU


INRESTGROUP to firma deweloperska, która koncentruje się na realizacji projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych. Nowe mieszkania oferowane przez spółkę wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy detal. Zależy nam, aby każdy klient kupujący u nas swoje nowe mieszkanie nie tylko był z niego zadowolony, ale także aby mógł w komforcie i jakości cieszyć się życiem. Konsekwentnie i z pasją realizujemy powierzone nam zadania zmieniając otaczającą nas rzeczywistość.

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i spokój poprzez podnoszenie ich jakości życia i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb. Każdą inwestycję prowadzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i dyspozycji Inwestorów. Potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dbając o detale architektoniczne. Każdy projekt powstaje na bazie naszych długoletnich doświadczeń, oferując potencjalnym mieszkańcom dodatkowe wartości i walory, które uatrakcyjnią formę życia nadając im niepowtarzalny, unikatowy wymiar. Do nowych projektów poszukujemy innowacyjnych pomysłów, które podniosą jakość naszych usług, jednocześnie wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Długoletnia obecność w branży deweloperskiej pozwala nam na doradztwo zarówno w stadium przygotowania inwestycji - diagnozując oferowane nieruchomości i opracowując strategię działania jak i podczas realizacji projektu, gwarantując przy tym wysoki profesjonalizm i efektywność.

Liderem naszej spółki INRESTGROUP jest Adam Grabski.

Jest znanym i doświadczonym warszawskim menadżerem w zakresie przygotowywania i realizacji projektów deweloperskich. 17 letnie doświadczenie poparte jest realizacją ponad 20 projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Zarządzał projektami deweloperskimi dla największych polskich i zagranicznych firm oraz funduszy inwestycyjnych. Brał udział w projektach inwestycyjnych, które jednoczasowo warte były ponad 700 milionów euro.

Referencyjne projekty to: siedziba Ambasady Holandii w Warszawie, Galeria Mokotów, Galeria Kazimierz w Krakowie, Rondo 1, Platinium, Airpark, Rekreacja w Krakowie i wiele innych.

Ukończył University of Greenwich (Wielka Brytania).

Adam Grabski jest członkiem RICS, gdzie przez wiele lat pracował jako członek Rady Dyrektorów RICS Poland i RICS Europe. Należy on również do CEEC (Europejski Komitet Ekonomistów Budownictwa) oraz PAREC (PSDRN).

Obecnie INRESTGROUP przygotowuje 5 projektów deweloperskich, które są na różnych etapach realizacji.

Firma oferuje wygodne, proste i przejrzyste warunki inwestowania w projekty związane z nieruchomościami. Europejskie standardy rozwoju projektów deweloperskich, które stosuje INRESTGROUP to dobrze i bezpiecznie skoordynowany mechanizm, który pozwala inwestorom instytucjonalnym i funduszom inwestować swój kapitał w różne kategorie obiektów na rynku nieruchomości, z maksymalnym zyskiem.

INRESTGROUP wykorzystuje indywidualne podejście do każdego inwestora, zapewniając warunki wzajemnie korzystnej współpracy w ramach zwieranych umów. INRESTGROUP jest otwarta na współpracę, komfort i przejrzystość zasad pracy podczas realizacji projektu deweloperskiego. Firma posiada wiarygodny mechanizm ochrony inwestycji, przed napotykanymi przeciwnościami w realizacji wcześniej założonych planów.

Свяжитесь с нами сегодня!

Штаб-квартира
Inrest Group Sp.z oo. Sp.K.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa

NIP: 525-273-54-36
Biuro
Inrest Group Sp.z oo. Sp.K.
ul. Pańska 73
00-787 Warszawa