INVESTING IN REAL ESTATE

WE INVEST IN FUTURE by Inrest Group

Polityka prywatności


INRESTGROUP to firma deweloperska, która koncentruje się na realizacji projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych. Nowe mieszkania oferowane przez spółkę wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości i dbałości o każdy detal. Zależy nam, aby każdy klient kupujący u nas swoje nowe mieszkanie nie tylko był z niego zadowolony, ale także aby mógł w komforcie i jakości cieszyć się życiem. Konsekwentnie i z pasją realizujemy powierzone nam zadania zmieniając otaczającą nas rzeczywistość.

Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i spokój poprzez podnoszenie ich jakości życia i zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb. Każdą inwestycję prowadzimy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i dyspozycji Inwestorów. Potrafimy łączyć tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami dbając o detale architektoniczne. Każdy projekt powstaje na bazie naszych długoletnich doświadczeń, oferując potencjalnym mieszkańcom dodatkowe wartości i walory, które uatrakcyjnią formę życia nadając im niepowtarzalny, unikatowy wymiar. Do nowych projektów poszukujemy innowacyjnych pomysłów, które podniosą jakość naszych usług, jednocześnie wdrażając nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Długoletnia obecność w branży deweloperskiej pozwala nam na doradztwo zarówno w stadium przygotowania inwestycji - diagnozując oferowane nieruchomości i opracowując strategię działania jak i podczas realizacji projektu, gwarantując przy tym wysoki profesjonalizm i efektywność.

Liderem naszej spółki INRESTGROUP jest Adam Grabski.

Jest znanym i doświadczonym warszawskim menadżerem w zakresie przygotowywania i realizacji projektów deweloperskich. 17 letnie doświadczenie poparte jest realizacją ponad 20 projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Zarządzał projektami deweloperskimi dla największych polskich i zagranicznych firm oraz funduszy inwestycyjnych. Brał udział w projektach inwestycyjnych, które jednoczasowo warte były ponad 700 milionów euro.

Referencyjne projekty to: siedziba Ambasady Holandii w Warszawie, Galeria Mokotów, Galeria Kazimierz w Krakowie, Rondo 1, Platinium, Airpark, Rekreacja w Krakowie i wiele innych.

Ukończył University of Greenwich (Wielka Brytania).

Adam Grabski jest członkiem RICS, gdzie przez wiele lat pracował jako członek Rady Dyrektorów RICS Poland i RICS Europe. Należy on również do CEEC (Europejski Komitet Ekonomistów Budownictwa) oraz PAREC (PSDRN).

Obecnie INRESTGROUP przygotowuje 5 projektów deweloperskich, które są na różnych etapach realizacji.

Firma oferuje wygodne, proste i przejrzyste warunki inwestowania w projekty związane z nieruchomościami. Europejskie standardy rozwoju projektów deweloperskich, które stosuje INRESTGROUP to dobrze i bezpiecznie skoordynowany mechanizm, który pozwala inwestorom instytucjonalnym i funduszom inwestować swój kapitał w różne kategorie obiektów na rynku nieruchomości, z maksymalnym zyskiem.

INRESTGROUP wykorzystuje indywidualne podejście do każdego inwestora, zapewniając warunki wzajemnie korzystnej współpracy w ramach zwieranych umów. INRESTGROUP jest otwarta na współpracę, komfort i przejrzystość zasad pracy podczas realizacji projektu deweloperskiego. Firma posiada wiarygodny mechanizm ochrony inwestycji, przed napotykanymi przeciwnościami w realizacji wcześniej założonych planów.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Siedziba
Inrest Group Sp.z oo. Sp.K.
ul. Powązkowska 15
01-797 Warszawa

NIP: 525-273-54-36
Biuro
Inrest Group Sp.z oo. Sp.K.
ul. Pańska 73
00-787 Warszawa